TOKAT ÖLÇME DEĞERLENDİRME MERKEZİ
İl Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet ÖZDEMİR Başkanlığında Ortak Sınavlara İlişkin Toplantı Yapıldı.
![İl Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet ÖZDEMİR Başkanlığında Ortak Sınavlara İlişkin Toplantı Yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2023_10/03083000_WhatsApp_Image_2023-10-02_at_16.59.00.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet Özdemir'in başkanlığında ülke, il/ilçe ve okul geneli yapılacak ortak sınavları ile bu sınavlara ilişkin Tokat Ölçme Değerlendirme Merkezinin yapacağı işleri görüşmek üzere 02 Ekim 2023 tarihinde Tokat Ölçme Değerlendirme Merkezinde toplantı gerçekleştirilmiştir.